پرسش های متداول

در حال حاضر الوگل به سه روش به مشتریان خود خدمات میدهد:

  1. خرید از طریق وبسایت
  2. خرید از طریق دایرکت پیچ اینستاگرام
  3. خرید به وسیله پشتیبانی سایت و انتخاب کالا

خیر، برای تسریع در زمان انتخاب و خرید شما این الزام وجود ندارد و شما تنها با سه کلیک ( انتخاب کالا، مشاهده فاکتور مشخصات، درگاه بانکی) میتوانید خرید خود را انجام بدهید.

پیشنهاد ما این که برای دریافت کد های تخفیف به مناسب های مختلف و امتیاز باشگاه مشتریان الوگل یک حساب کاربری برای خودتان در سایت ایجاد کنید تا از تمامی مراحل بسته بندی و ارسال سفارش خود مطلع باشید.

الوگل با پیشتوانه 5 ساله تخصصی در ارسال گیاهان زنده زینتی و آپارتمانی به سراسر کشور با هر شرایط آب و هوایی ، به تجربه به بسته بندی و ارسال دقیق و فیکس محصولات امروزه خود رسیده و تمامی محصولات با توجه به ابعاد ، وزن، مسافت و ارزش گیاه به سه روش پستی ، تیپاکس ، چاپار پست ، الوپیک و اتوبوس رانی ارسال میشود.

که ارسال اتوبوس رانی ( باربری ) مخصوصا گیاهان ستاره دار (*) سایت میباشد.

بله ، اگر بعد از ثبت سفارشتان قصد تغییر در لیست سفارش یا کنسلی سفارشتان را داشتید میتوانید تا 8 ساعت پس از ثبت سفارش در این خصوص با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که به دلیل هزینه های مالیاتی ودرگاه های پرداخت درصورت کنسلی سفارش 9 درصد از مبلغ کل کسر خواهد شد.

متاسفانه در حال حاضر الوگل مکان فیزیکی برای خرید مشتریان عزیز ندارد. اما بزودی شعبه مرکزی رشت افتتاح میشود، تا پذیرایی همه دوستداران گل و گیاه باشد.

هزینه های ارسال سفارتات بالای 400 تومان رایگان میباشد.

و برای سفارشات زیر این قیمت به صورت پس کرایه میباشد که با توحه به تعداد اقلام محصولات و وزن ( معیار شرکت پست ) چیزی حدود 25 تا 50ت هزینه ارسال آن میشود.

مسلما هدف وبسایت های اینترنتی راحتی کار برای مشتریان خود و ارائه خدمات میباشد . اگر الوگل قرار بود که نتواند سفارشات خود را با کیفیت بالا و سالم در زمان معین دست مشتریان خود برساند عملا اسم برند و فعالیتش بیهوده میشد و سریع از دور رقابت حذف میشد.

تمامی سفارشات الوگل با بسته بندی دقیق و ایمن و فیکس در زمان معین با بالاترین کیفیت به دست مشتری عزیز در هر کجای کشور که باشد ارسال میشود و تمامی محصولات تا 72 ساعت پس از تحویل هم تضمین کیفیت دارند.

در حال حاضر پرداخت آنلاین تمامی کارت های عضو شبکه شتاب و پرداخت کارت به کارت فعال میباشد.