خرید اقساطی گل و گیاه

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور ، الوگل طبق روال فروش پیشینه قبلی خود در اینستاگرام، اکنون هم تمامی محصولات موجود در سایت یا استوری پیچ را میتوانید به صورت اقساط یک الی دوماهه خریداری کنید.

شرایط خرید اقساطی گل و گیاه

در حال حاضر فعلا تا زمان بروزرسانی سیستم های فروش و روش های واسطه فروش مثل بای چک و خدمات صندوق های تامین اجتماعی و فرهنگیان و... به صورت پرداخت نصف مبلغ به عنوان پیش پرداخت برای ثبت کالا ( مخصوصا گیاهان خاص ) و پرداخت اقساط به صورت دلخواه مشتری تا بازده یک ماه بدون سود و 10 درصد از مبلغ کل مبلغ باقی مانده، سود برای بازده دوماهه میباشد.

چه کالاهایی در این روش فروخته میشوند و لازمه خرید اقساطی چیست؟

تقریبا تمامی محصولات مجموعه الوگل که قیمت تک محصول یا مجوعه فاکتور مشتری بالای یک میلیون تا ده میلیون باشد را میتوانید به صورت اقساطی خریداری کنید.

و سفارشات شما تا زمان ارسال در سالن و طبقه جدا نگهداری میشود و کود و مواد غذایی خود را دریافت میکند تا بعد از پرداخت کل اقساط برای مشتری عزیز ارسال بشود.

مزیت خرید اقساطی زمانی برای مشتری

ممکن هست زمانی برای همه ما پیش بیاید محصولی را پسندیده باشیم ولی شرایط خرید و پرداخت کل هزینه را نداشته باشیم ، گل و گیاه هم از این مورد مسثتنی نیست ، کمانکه علاقمندان خاص خودش را دارد و چه بسا گیاهانی میباشند که شاید برگی (میلیونی) قیمت داشته باشد. و در طی همین زمان یک ماه که از مشتری عزیز مبلغی به عنوان نگه داری یا سود دریافت نمیشود گیاه برگ یا شاخه ای جدید بزند که ارزش مالی گیاه بیشتر میشود.

الوگل در این خصوص هیچ گونه مابه التفاوتی اعمال نخواهد کرد. دقیقا همان مبلغ اولیه مبلغ تمام شده برای مشتری میباشد.

بزودی نیز سیستم های فروش اقساطی بای چک و... به صورت واسطه ای و چکی راه اندازی میشود. که طی 24 ساعت مبلغ سفارش شما به صورت چک و صفته آماده میشود همان روز گیاه برای شما ارسال میشود. بازده پرداخت آنان تا 12 ماه و سود های مشخص ماه به ماه خودش را دارد که متقابلان اعلام میشود.

برای خرید اقساطی لیست و نام گل یا گیاهان مد نظر خود را برای پشتیبانی از طریق چت واتساپ یا چت باکس آنلاین سایت ارسال کنید .

الوگل بررسی آموزش خرید آنلاین