خرید قلمه گیاهان آپارتمانی 

قلمه زنی یکی ار روش های مرسوم برای تکثیر گیاهان آپارتمانی هست ک شاید تهیه سایز های بزگ آنان برای عموم مردم مقدورنباشد ولی این موضوع اصلا جای نگرانی یا محدویدت نیست مجموعه الوگل دست به تولید و عرضه قلمه گیاهان اپارتمانی کرده .

الوگل چه قلمه هایی دارد؟؟

زاموفیلیا گیاهی زیبا و پر طرفدار است که امروزه کاربرد زیادی در دکوراسیون دارد و نگهداری از آن در داخل منزل، زیبایی خانه را دو چندان می‌کند. علاوه بر مقاومت بالا و نگهداری آسان، تکثیر زاموفیلیا نیز بسیار آسان اما زمانبر است. تکثیر یک گیاه و تولد ساقه ای جدید احساسی سراسر شوق و انرژی مثبت به ما می‌دهد و ما را تشویق به اینکار می‌کند. اگر می‌خواهید زاموفیلیای خود را تکثیر کنید alogol قلمه های زاموفیلیا بلک زاموفیلیا سبز و ابلق را در سایز و مدل های برگ غده دار و قلمه ساقه زاموفیلیا بفروش میرساند.

فیکوس ها یکی از محبوت ترین گیاهان آپارتمانی هستن که به صورت قلمه ساقه فیکوس و قلمه سرقلم فیکوس در الوگل موجود میباشد توجه داشته باشید قلمه ها در دومد قلمه بدون ریشه و قلمه ریشه دار بفروش میرسد نحوه ریشه دار کردن قلمه فیکوس هم بسایر راحت هست وبا کاشتن در بستر مخصوص خودش از جمله تریکب ماسه و کوکوپست یا ماسه خالی ویا پرلیت شکری قلمه ها به راحتی طی چند ماه ریشه دار میشوند و عملا یه گیاه جدید کامل دارین.

پوتوس ها در مدل های گوناگون سرقلم و ته قلم تک برگ مخصوا برای مد های خاص و کمیاب پتوس از جمله پتوس ببری و پتوس ساتین و پتوس حصیری برای ارسال سریع درب منزل اماده سایزی شده است . مدلهای مختلف پتوس ارشی و پتوس نیون و پتوس مرمری در سایز نشایی و گلدان سایز های بزرگ هم موحود میباشد.

برگ انجیری گلی ک امروزه خیلی مورد استقبال سخت پندان قرار گرفته در دو مدل سرقلم و ته قلم تک برگ در اوگل موجود میباشد هم برگ انجیری سبز پنجه شیری و هم مدل برگ انجیری ابلق

گیاهان خاص و لوکس هم میتوانید قلمه هاش رو در الوگل پیدا کنید از جمله برگ انجیری ابلق و سینگنیوم ها و برگ های غده دار زاموفلیا ابلق